Wita Stwosza 40, 02-661 Warszawa
+48 693-780-289
info@kiwi-vet.pl

O nas

Gabinet Weterynaryjny Kiwi to miejsce stworzone z myślą o Państwa podopiecznych. Praca jako lekarz weterynarii jest dla nas pasją, dlatego nie przestajemy tylko na byciu „od do” w godzinach otwarcia oraz stale się dokształcamy uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach i warsztatach. Dzięki temu możemy zapewnić naszym pacjentom opiekę na najwyższym poziomie.

O nas 1

Zajmujemy się profilaktyką, diagnostyką, leczeniem oraz chirurgią. Pomoc uzyskają u nas zarówno psy i koty, jak i mniej typowe zwierzęta – ptaki, gryzonie, zajęczaki oraz inne zaliczane do szerokiej grupy „egzotyków”. W związku z tym, że nikt nie wie wszystkiego, w przypadkach wykraczających poza nasze możliwości diagnostyczne, przeprowadzamy konsultacje lub kierujemy pacjenta do specjalistów w danych dziedzinach. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i wspólnie z opiekunem, staramy się znajdywać jak najlepsze rozwiązanie w konkretnej sytuacji.

W przypadkach tego wymagających, prowadzimy leczenie stacjonarne (szpitalne) zwierząt egzotycznych, dzięki czemu możemy zmniejszyć stres związany z codziennymi podróżami celem podania potrzebnych leków.

O nas 2

Oferujemy także hotel dla zwierząt. Na miejscu prowadzimy hotel dla najmniejszych pupili – ptaków, gryzoni oraz zajęczaków, natomiast poza gabinetem, jest możliwość pozostawienia szczekających podopiecznych pod opieką Doktor Justyny Jabłońskiej, która prowadzi mały, kameralny hotel.

O nas 3