Wita Stwosza 40, 02-661 Warszawa
+48 693-780-289
info@kiwi-vet.pl

Epidemia SARS-CoV-2 (COVID-19)

Epidemia SARS-CoV-2 (COVID-19)

Szanowni Państwo,

W związku z postępującą epidemią koronawirusa, publikujemy wprowadzone w Gabinecie zasady. Prosimy:
– by osoby z objawami, takimi jak kaszel, katar, gorączka, duszność pozostały w domu, a na wizytę ze zwierzakiem przysłali kogoś z rodziny, sąsiada itp.
– o wchodzenie do gabinetu pojedynczo – jeśli jest osoba towarzysząca, np. kierowca, prosimy o poczekanie w samochodzie, na zewnątrz; generalnie JEDNA WIZYTA – JEDEN OPIEKUN;
– o noszenie maseczek i rękawiczek ochronnych;
– o mycie rąk po wejściu, łazienka znajduje się w korytarzu, macie ją Państwo przed sobą idąc na recepcję (przy recepcji dysponujemy także środkami odkażającymi);
– w miarę możliwości zachowanie odległości 1,5 m od lekarza w czasie wizyty (wyjątki – sytuacje wymagające przytrzymania pacjenta);
– o zapisy na wizyty (obowiązują tak jak zawsze);
– regulowanie płatności za wizyty kartą płatniczą
– o oczekiwanie w poczekalni tylko 1 osoby, pozostałe osoby prosimy o pozostanie na zewnątrz i wejście, gdy wcześniej oczekująca osoba wejdzie do gabinetu przyjęć lub opuści nasz gabinet.

W tej chwili Kiwi to 2 lekarzy, jeśli któraś z nas zachoruje lub zostanie poddana kwarantannie nie będziemy w stanie zapewnić opieki Państwa zwierzętom.
Niedopuszczalne jest przychodzenie na wizyty, jeśli jesteście Państwo poddani kwarantannie – mamy już informacje o zamkniętych lecznicach weterynaryjnych z tego powodu – apelujemy – bądźmy uczciwi i przestrzegajmy zasad (zarówno tych wprowadzanych odgórnie przez rząd, jak i obecnie tych wprowadzonych w gabinecie).

Dbajmy o siebie!

Informujemy równocześnie, że godziny otwarcia gabinetu pozostają bez zmian, a my dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim maksimum bezpieczeństwa, poprzez stosowanie lamp UV (także przepływowych) oraz rygorystyczne procedury dezynfekcji powierzchni, która jest przeprowadzana regularnie pomiędzy wizytami.